آموزش های مکاتبه ای (غیرحضوری)
دوره‌های آموزشی مکاتبه‌ای:

موسسه ما برای آن دسته از متقاضیان که فرصت کافی برای شرکت در کلاسهای حضوری را ندارند، اقدام به برگزاری دوره‌های تخصصی در عناوین متنوع نموده است. داوطلبان پس از ارائه پروژه یا شرکت در آزمون نهایی و کسب نمره قبولی، گواهینامه‌ پایان دوره موسسه و یا مراکز طرف قرارداد را دریافت خواهند کرد.
متقاضیان پس از انتخاب دوره مورد نظر خود ، به صورت آنلاین ثبت نام کرده و پس از حداکثر ۷۲ ساعت مشاوران ما با شما تماس گرفته و سپس مدارک مورد نیاز را برای ما ایمیل کرده و پس از پرداخت هزینه دوره پکیج خود که شامل موارد زیر است را دریافت می کنید،پس از مطالعه پکیج می توانید پروژه خواسته شده را تکمیل و برای ما ارسال نمایید و مدارک پایان دوره را از ما دریافت کنید .

این بسته ها زیر نظر اعضای دپارتمان آموزشی هر رشته تهیه شده که شامل موارد زیر است:

۱- مجموعه کتب و جزوات تخصصی موردنیاز هر رشته

۲- کتاب مشاوره، برنامه ریزی و اطلاعات مفید هر رشته

۳- DVD آموزش مجازی درس زبان انگلیسی به همراه

۴- آزمون های پایان دوره (آنلاین)

۵- اعطای گواهینامه معتبر پس از پایان دوره و قبولی در آزمون

توضیحات بیشتر:

{جزوات و بسته های آموزش مکاتبه ای}

محدودیت های زمانی و مکانی برای حضور در کلاسهای حضوری نیاز مبرم به تهیه و تولید بسته های آموزش مکاتبه ای را در موسسه سعدی ایجاد نمود . موسسه سعدی چکیده تجربیات و محتوای کلاسهای حضوری را در قالب تولید بسته های آموزشی شامل کتب، جزوات و سایر محصولات کمک آموزشی انتشار و در سراسر کشور عرضه می دارد که با احساس نیازی که کارشناسان مجموعه داشتند و با هدف عدالت آموزشی در کشور،جزوات مکاتبه ای با پشتیبانی پورتال آموزشهای مجازی معنا پیدا می کند به وجود آمد ودیگر جزوات مکاتبه ای صرفا صفحات یک کتاب نبوده و در حین مطالعه با هر سوال ومشکل احتمالی، اساتید موسسه -مولفین ومشاوران تخصصی از طریق اینترنت پشتیبان این محصول خواهند بود .

فهرست